Doprava zdarma od 3 125,00 Kč

Sakana Hypnosis Jig 260/8-34g

Sakana Hypnosis Jig 260/8-34g
1 814,00 Kč
/ szt. netto
DODÁVKA ZDARMA od 3 125,00 Kč

Sztandarowa seria wędzisk spinningowych wykonanych w technologii Hi-Carbon Molecular technology. We wszystkich modelach dokonano kompresji włókien węglowych, co zaowocowało otrzymaniem smukłych wędzisk o świetnych parametrach rzutowych. Blanki uzbrojono w antysplątaniowe, chromowane przelotki, z lekkimi wkładami ze stali nierdzewnej. Podczas testów okazało się, że odporność takiej przelotki na tarcie jest 100 razy większa niż w przypadku przelotki z tradycyjnym wkładem porcelanowym. Do budowy rękojeści użyto wysokiej jakości korka i stabilnego uchwytu kołowrotka z wkładkami węglowymi, które pozwalają zachować niską wagę wędziska.

  • Rodzina wklejanek łączących w sobie finezję z mocą
  • Delikatniejsze wersje umożliwiają połów okoni i szczupaków w każdych warunkach
  • Wersje o większych ciężarach rzutowych to idealne kije do połowu sandaczy i szczupaków w rzekach i dużych zbiornikach, z wykorzystaniem technik opadowych
  • Czułość wędziska sprawia, że z powodzeniem może być stosowane podczas zawodów spinningowych wysokiej rangi
Výrobce
Kód produktu
WSHJ260/34
Série
Ciężar wyrzutu
8-34 g
Długość
260 cm
Długość po złożeniu
135 cm
Ilość sekcji
2
Waga
169 g
Zeptejte se na produkt
Jestlže popis výše uvedený je pro Vás nevystačující, pošlete nám své otázky ohledně tohoto produktu. Pokusíme se odpovědět, jak nejdříve to bude možné. Osobní údaje jsou zpracovávany shodně sochrana osobních údajů. Po jejích odeslání, akceptujete její zásady.
Napište svou recenzi
Vaše hodnocení:
5/5
Dodejte vlastní fotografii zboží:
Close
pixel